• Transporti FALAS
  Për porosi mbi 499.99 dollarë
 • Garanci para mbrapa
  Në të gjitha dërgesat e dështuara
 • Pagesë diskrete
  100% mënyra diskrete pagese
 • Mbështetje 24 / 7
  Shërbimi LiveChat

Tregu i Vapes në BE – Dyqan Online Vape

Blerja e produkteve të avullimit në internet me shërbimet e dërgesës brenda Evropë nuk ka qenë kurrë një detyrë e lehtë. Falë biznesit tonë gjithnjë e më të zgjeruar, ne tani me siguri me pakicë dhe shumicë dhe pakicë dhe aksesorë avullimi në të gjithë BE-në dhe Mbretërinë e Bashkuar, pa bërë përjashtime. Tona Politika vetëm për Bitcoin siguron që me çdo blerje, të jeni plotësisht të sigurt nga ndërhyrja e palëve të treta. Kjo bën të mundur blerjen e çdo sasie të vapave dhe produkteve të avullimit si Lëng avulli THC, avullues THC, Fishekët e avullit THC me dërgesë në adresën tuaj të preferuar. Nëse keni probleme me blerjen e Bitcoin, mund të kontaktoni agjentin tonë të Shërbimit të Klientit për një udhëzues të shpejtë se si ta bëni këtë.

blej vape me bitcoin

Blini Vapes Online me Bitcoin

Përdorni kodin e kuponit për 5% zbritje: BTC OFF

Dyqani ynë online vape tani pranon vetëm Bitcoin për të gjitha transaksionet. Me popullaritet në rritje në të gjithë UK dhe vendet në EU pëlqen të Spanjë, Gjermani, Itali, Francë, Belgjikë, Holandë, Suedia, Norvegjia, Islanda, Irlanda, Portugalia Danimarka dhe dyqane barërat e këqija në mbarë botën kështu është rritur nevoja për diskrecion. Për shkak të kërkesave të shtuara për anonimitetin dhe diskrecionin nga klientët tanë, ne tani i kryejmë shitjet tona vetëm nëpërmjet Bitcoin me shumë pak përjashtime. Po kërkoni të blini produkte të njohura të avullimit THC si Karrocat kronike, Vaji Rick Simpson, Pax Era Pods, Kandypens, Mente Juul Pods, Lëng grejpfrut ananasi dhe shumë më tepër produktet e avullimit të kanabisit, mos kërkoni më tej. Porositni nga komoditeti i shtëpisë tuaj dhe dorëzoni produktet tuaja të avullimit në vendin tuaj të preferuar pa asnjë vonesë. Përfitoni nga ne 5% zbritje kur porositni dhe paguani për porosinë tuaj nëpërmjet Bitcoin.

Blini vapa nga dyqani ynë i tymit në BE

A shpërndani vaj vape në të gjithë Evropën?

Po, ne dërgojmë vaj vape THC me pakicë dhe shumicë në të gjithë Evropën dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Pse pranoni vetëm Bitcoin për pagesë?

Për shkak të statusit të produkteve THC në skenën evropiane, ne përpiqemi të sigurojmë anonimitetin dhe diskrecionin e klientit duke përdorur Bitcoin.

Sa është koha mesatare e dorëzimit brenda Evropës?

Koha e dorëzimit për të gjitha porositë ndryshon shumë sipas vendit. Koha tipike e dorëzimit varion nga 2-4 ditë.

A duhet të shqetësohem për doganën kur marr porosi nga dyqani juaj vape?

Jo, të gjitha produktet tona e kanë origjinën brenda BE-së kështu që nuk kemi asnjë ndërhyrje nga doganat.

Po nëse nuk e marr porosinë time, a marr një rimbursim?

Po, ne ofrojmë rimbursime për të gjitha porositë me dorëzim të dështuar.

Menyja kryesore