• Бесплатна испорака
  За нарачки над 499.99 УСД
 • Пари гаранција за враќање
  На сите неуспешни испораки
 • Дискретно плаќање
  100% дискретни начини на плаќање
 • Поддршка 24 / 7
  Услуга за разговор во живо

EU Vapes Market – Онлајн Vape Shop

Купување производи за испарување преку Интернет со услуги за испорака внатре Европа никогаш не била лесна задача. Благодарение на нашиот постојано проширување на бизнисот, сега самоуверено продаваме на мало и големо вапени и додатоци за испарување низ ЕУ и ОК без исклучоци. Нашиот Политика само за биткоин осигурува дека при секое купување сте целосно заштитени од мешање на трета страна. Ова овозможува да се купи секаква количина на вапси и производи за испарување како THC вап сок, THC испарувачи, THC vape касети со достава до вашата омилена адреса. Ако имате проблем да стекнете Биткоин, можете да контактирате со нашиот агент за услуги на клиентите за брз водич за тоа како да го направите тоа.

купувајте вапси со биткоин

Купете Vapes онлајн со Bitcoin

Користете го купонскиот код за 5% попуст: BTC OFF

Нашата онлајн продавница за vape сега прифаќа единствено Bitcoin за сите трансакции. Со зголемена популарност во текот на UK и земјите во EU сака на Шпанија, Германија, Италија, Франција, Белгија, Холандија, Шведска, Норвешка, Исланд, Ирска, Португалија Данска и продавници за трева низ целиот свет така е зголемена потребата за дискреција. Поради зголемените барања за анонимност и дискреција од нашите клиенти, ние сега ја спроведуваме нашата продажба единствено преку Bitcoin со многу малку исклучоци. Барате да купите популарни производи за испарување THC како Хронични колички, Рик Симпсон нафта, Pax Era Pods, Кандипови, Нане Juul Pods, Сок од грејпфрут од ананас и многу повеќе производи за испарување канабис, не барај понатаму. Нарачајте од удобноста на вашиот дом и доставете ги вашите производи за испарување на вашата претпочитана локација без никакви одложувања. Имајте корист од нашите 5% попуст кога нарачувате и плаќате за вашата нарачка преку Bitcoin.

Купете Vapes од нашата продавница за чад во ЕУ

Дали испорачувате масло од вап низ цела Европа?

Да, ние испорачуваме низ цела Европа и ОК на мало и големо THC вап масло.

Зошто го прифаќате биткоинот само за плаќање?

Поради статусот на THC производите на европската сцена, се стремиме да обезбедиме анонимност и дискреција на клиентите со користење на Bitcoin.

Колку долго е просечното време на испорака во Европа?

Времето на испорака на сите нарачки варира во голема мера во зависност од земјата. Типичното време на испорака варира помеѓу 2-4 дена.

Дали треба да се грижам за царината кога примам нарачки од вашата продавница за вапци?

Не, сите наши производи потекнуваат од ЕУ, така што немаме никакви пречки од царината.

Што ако не ја добијам мојата нарачка, дали добивам рефундирање?

Да, обезбедуваме рефундирање на сите нарачки со неуспешна испорака.

Главно мени